Kontakt

Novodvorská 1010/14
142 01 Praha 4
Tel.: 241 405 258
E-mail: info@svst.cz
IČ: 72048441

Všeobecné
PDF Tisk Email
Čtvrtek, 19 Květen 2016 19:21

STÍNICÍ TECHNIKA v pořadu JAK SE STAVÍ SEN

V návaznosti na Den stínicí techniky, který jsme oslavili v pondělí 16. května 2016, iniciovalo naše sdružení natočení reportáže o stínicí technice, která bude vysílána na TV Prima v pořadu Jak se staví sen.

altPořad se bude vysílat v sobotu 21. května 2016 od 17.35 hodin. Věříme, že naše reportáž i stínění realizované v rekonstruovaném bytě bude pro mnohé diváky zajímavou inspirací. Designéři si pro tuto realizaci vybrali plisé do kuchyně a japonské stěny do francouzských oken v obývacím pokoji. Oba tyto typy interiérového stínění si v poslední době získávají stále větší oblibu.

V samotné reportáži však zazní i informace o stínění exteriérovém, a to o předokenních roletách, žaluziích a o markýzách.

Zveme Vás proto ke sledování tohoto pořadu a načerpání podnětů z oboru stínění.

Ing. Štěpánka Lubinová, výkonná manažerka SVST

 
PDF Tisk Email
Pátek, 13 Květen 2016 10:58

DEN STÍNICÍ TECHNIKY 2016

Rok 2016 je již šestým rokem, kdy Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí (SVST)  pořádá Den stínicí techniky. Jeho smyslem je poskytnout koncovým zákazníkům i odborníkům co nejvíce aktuálních informací nebo je motivovat k pořízení stínění.

Letos při této příležitosti natočilo SVST reportáž o stínicí technice do pořadu Jak se staví sen, který se bude vysílat 21. května 2016 od 17.35 hodin na TV Prima. Přijměte naše pozvání a nechejte se inspirovat!

Řada členů sdružení se ke Dni stínicí techniky připojí aktivitami ve svých provozovnách, showroomech, na webech apod. Zde se můžete podívat, co je připraveno právě ve Vašem regionu.

 • V rámci Dne stínicí techniky budou v naší firmě Dny otevřených dveří 16. - 17. 5. 2016, od 9 - 18 hodin na pobočce Moskevská 63, Praha 10. Představíme novinky z oboru stínicí techniky a systém domácí automatizace TaHoma pro inteligentní bydlení. ALMMA spol. s r. o., Praha, Dobříš, www.almma.cz.
 • Den stínicí techniky opět podpoříme internetovou informační kampaní včetně akční slevy na stínicí techniku, která bude koncovým zákazníkem objednána v tento den. ALUROL spol. s r. o., Nové Město nad Metují, www.alurol.com.
 • Na Den stínicí techniky jsme pro zákazníky připravili akci "ke každé roletě vnitřní žaluzie zdarma". BATIMA API CZECH, k.s., Mníšek u Liberce, www.batima.cz.
 • Na Den stínicí techniky máme pro zákazníky připraven Den otevřených dveří. BECKER motory s.r.o., Praha, www.becker-motory.cz.
 • Oslavy Dne stínicí techniky letos zahájíme již týden předem - oslavou výročí 20 let založení naší firmy. Následovat bude Den otevřených dveří, jehož součástí budou různé zábavné atrakce i gurmánské zážitky. Akce vyvrcholí právě na Den stínicí techniky mediální kampaní na podporu oboru stínicí techniky. Building Plastics s.r.o., Košíkov, www.buildingplastics.cz.
 • Na Den stínicí techniky jsme připravili Den otevřených dveří a nabídneme našim zákazníkům montáž zdarma ke všem produktům. HOPA Plzeň s.r.o., Plzeň, www.ho-pa.cz.
 • V Den stínicí techniky, tj. 16. května 2016, pořádáme Den otevřených dveří s odbornou exkurzí pro studenty středních škol s technickým a stavebním zaměřením. O těchto aktivitách budeme veřejnost informovat prostřednictvím webových stránek a facebooku. ISOTRA a.s., Opava, www.isotra.cz.
 • Ve všech showrooms napříč celou Českou republikou a Slovenskem je připraven Den otevřených dveří Lomax pro zákazníky, projektanty či architekty. Pro návštěvníky bude vyhlášena soutěž o kolekci exkluzivních vín: kdo v tento den uzavře závaznou objednávku libovolné stínicí techniky, obdrží tento hodnotný dárek. Potencionální zákazníci budou o této akci informováni tiskovou zprávou a také upoutávkou na našich webových stránkách, v blogu a dalšími komunikačními kanály. Součátí kampaně bude také Direct Mail akce. Při této příležitosti je budeme informovat mj. o našich novinkách ve venkovním zastínění. LOMAX & Co s.r.o., Bořetice, Brno, www.lomax.cz.
 • Ke Dni stínicí techniky se připojíme prodloužením otevírací doby v naší provozovně v Holické ulici 29, Olomouc. PAKL družstvo, Olomouc, www.pakl.cz.
 • Ke Dni stínicí techniky se letos připojíme NIGHT SHOPPINGEM - prodlouženou otevírací dobou, a to až do 22.00 hodin! SAMEZALUZIE.CZ s.r.o., Praha, www.samezaluzie.cz.
 • Firma Sodoma Perfecta na Den stínicí techniky - 16. května 2016 - otevře svou novou vzorkovnu v Benešově. Sodoma Perfecta s.r.o., Praha, Benešov, www.perfecta.cz.
 • V rámci Dne stínicí techniky bude na našem webu celý týden, tedy 16. - 20. 5. 2016 akční sleva 15 % na vše na e-shopu www.zaluzie24.eu a na web také umístíme informace o Dni stínicí techniky a o SVST. Žaluzie24, Ostrava, www.zaluzie24.eu.

Také letos SVST prostřednictvím svých členů přispěje darem ve formě stínicí techniky některému ze zařízení péče o zdravotně postižené občany. Tentokrát SVST rozdělí dar v celkové hodnotě 39.000 Kč mezi dvě zařízení: Domov seniorů Lužec nad Vltavou a Sdružení občanů EXODUS (chráněné dílny, sociální služby, sociální rehabilitace).

Na daru se podílejí tyto firmy:

ALUKON KG, ALURA spol. s r.o., BATIMA API CZECH, k.s., BECKER - motory s.r.o., Gerhard Geiger GmbH & Co. KG, Hella stínící technika s.r.o., HOPA PLZEŇ, s.r.o., ISOTRA a.s., LOMAX & Co s.r.o., SERVIS CLIMAX a.s., Sodoma Perfecta s.r.o., SOMFY, spol. s r.o., ZEBR s.r.o.

Všem dárcům tímto za poskytnutí jejich příspěvku děkujeme!

 
PDF Tisk Email
Čtvrtek, 04 Únor 2016 10:50

altOvěřená firma v oboru stínicí techniky 2016

Aby pomohlo laické i odborné veřejnosti orientovat se na trhu mezi firmami, které se zabývají stínicí technikou, rozhodlo se SVST udělovat firmám, které má možnost určitým způsobem sledovat, certifikát „OVĚŘENÁ FIRMA V OBORU STÍNICÍ TECHNIKY“.

Hlavním smyslem přidělování certifikátu je prezentace firem, které na českém trhu stínicí techniky reprezentují kvalitu a serióznost, a které tedy stojí za to zvolit za své obchodní partnery. Certifikát může být přidělen členským firmám SVST, které jsou ochotny poskytnout informace potřebné k posouzení firmy, a které se také zavázaly dodržovat Etický kodex členů sdružení. Platnost certifikátu je vždy jeden rok a oprávnění používat toto logo mají pouze firmy uvedené v níže uvedeném přehledu

Certifikát pro rok 2016 obdržely následující firmy:

ALMMA s.r.o. - www.almma.cz
ALUKON KG - www.alukon.com
ALUPRA s.r.o. - www.alupra.cz
ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o. - www.aluprof-system.cz
ALURA spol. s r.o. - www.alura.cz
ALUROL spol. s r.o. - www.alurol.com
BATIMA API CZECH, k. s. - www.batima.cz
BECKER – motory s.r.o. - www.becker-motory.cz
Building Plastics ČR, s.r.o. - www.buildingplastics.cz
CLIMASTYL s.r.o. - www.climastyl.cz
Gerhard Geiger GmbH & Co. KG - www.geiger-antriebstechnik.de
Havel Richard - www.havlovci.cz
HELIOTECH, s.r.o. - www.heliotech.cz
HELLA stínící technika, a.s. - www.hella-czech.cz
HOPA PLZEŇ, s.r.o. - www.ho-pa.cz
ISOTRA a.s. - www.isotra.cz
LOMAX & CO s.r.o. - www.lomax.cz
PAKL družstvo - www.pakl.cz
PELZ CZ s.r.o. - www.pelz.cz
PROKLIMA stínící technika s.r.o. - www.zaluzie-proklima.cz
SAMEZALUZIE.CZ s.r.o. - www.samezaluzie.cz
Serge Ferrari S.A.S - www.sergeferrari.com
SERVIS CLIMAX a.s. - www.climax.cz
Sodoma Perfecta s.r.o. - www.perfecta.cz
SOMFY, spol. s r.o. - www.somfy.cz
ZEBR s.r.o. - www.zebr.cz
Žaluzie24.eu - www.zaluzie24.eu

Co získáte jako zákazník, pokud bude Vaším dodavatelem držitel certifikátu?

U takto označených firem jako zákazník víte, že Vaším dodavatelem je firma, která Vám poskytne služby a výrobky v souladu s platnou legislativou, chová se seriózně jak v obchodní sféře, tak z hlediska zákaznického přístupu. Neznamená to sice, že firma, která certifikát nevlastní, není seriózní nebo kvalitní, nicméně takového dodavatele si musíte posoudit sami, jelikož SVST nemá potřebné informace.

 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

Strana 1 z 17