Ověřená firma

Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Aby pomohlo laické i odborné veřejnosti orientovat se na trhu mezi firmami, které se zabývají stínicí technikou, rozhodlo se Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí udělovat firmám, které má možnost určitým způsobem sledovat, certifikát „Ověřená firma v oboru stínicí techniky".

Hlavním smyslem přidělování certifikátu je ukázat laické i odborné veřejnosti, které firmy na českém trhu stínicí techniky splňují předpoklady pro to, být dobrým obchodním partnerem - poskytují kvalitní služby a výrobky, logo oven firma - pro webchovají se seriózně z hlediska platební morálky, plní podmínky certifikace výrobků apod.

Certifikát může být přidělen členským firmám SVST, které jsou současně ochotny poskytnout informace potřebné k posouzení firmy, a to vždy na období jednoho roku. Přidělení certifikátu bude provázeno oprávněním používat logo certifikátu – viz vyobrazení.

V zásadě to samozřejmě neznamená, že firma, která certifikát nevlastní, není seriózní nebo kvalitní. Nicméně u takové firmy si musí zákazník sám firmu posoudit a nést i riziko svého odhadu, zatímco u firem takto oceněných provedlo za případného zákazníka tento předvýběr SVST.