Kontakt

Novodvorská 1010/14
142 01 Praha 4
Tel.: 241 405 258
E-mail: info@svst.cz
IČ: 72048441

Časopis RTS Magazín

Od letošního roku začalo Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí vydávat odborný časopis zaměřený na obory stínicí techniky a vrat.

Jde o českou verzi německého RTS-Magazinu, který se v češtině jmenuje RTS-Magazin  ŽALUZIE l ROLETY l VRATA. Nejde však o pouhý překlad z němčiny, ale bude se věnovat českému trhu, jeho vývoji a firmám, výrobkům a technologiím, které se na něm uplatňují.

Hlavním cílem časopisu je vzdělávání odborné veřejnosti, zejména montážních firem, architektů a projektantů. Proto nebude ryze inzertní, ale bude přinášet vždy zajímavé informace z oboru, nová technická řešení, realizace apod. Kromě nezávislých odborných článků, informací o Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí, a také kromě inzerce a PR článků, bude čaospis obsahovat stálé rubriky, jako např. fórum častých dotazů, odbornou terminologii, kalendář oborových výstav a další.

Časopis bude distribuován v ČR a SR a bude vycházet 3x ročně. Pro letošní rok tedy připravujeme první tři čísla v těchto termínech:

1. číslo:   druhá polovina března 2011       Hlavní téma: Stínicí technika a energetická úspornost

2. číslo:   konec června 2011                      Hlavní téma: Venkovní žaluzie

3. číslo:   polovina září 2011                       Hlavní téma: Vrata

V rámci hlavního tématu budeme věnovat více prostoru zvolenému tématu, neznamená to však, že ostatní části oboru se v příslušném čísle vyskytovat nebudou. Vždy budeme přinášet vše podstatné a zajímavé, co se v oborech stínicí techniky a vrat bude dít.Druhé číslo RTS Magazínu PDF Tisk Email
Čtvrtek, 05 Květen 2011 12:53

V současné době připravujeme vydání druhého čísla RTS Magazínu žaluzie • rolety • vrata, které vyjde v červnu 2011. Jeho hlavním tématem budou venkovní žaluzie.

Pro zájemce o inzerci nebo uveřejnění PR článku jsou níže v příloze uvedeny cenové podmínky i upřesňující informace. Cena 1 výtisku je 75,- Kč (4,- €). Předplatné i jednotlivé výtisky je možno si objednat na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  (k dispozici je stále i 1. číslo).

Termín objednávek inzerce a PR článků pro 2. číslo je 11. květen 2011.

 
První číslo RTS-Magazinu ŽALUZIE - ROLETY - VRATA PDF Tisk Email
Úterý, 08 Únor 2011 13:47

Pro zájemce o inzerci nebo uveřejnění PR článku jsou v příloze uvedeny cenové podmínky i upřesňující informace. Cena 1 výtisku je 75,- Kč (4,- €).

Termín pro uzávěrku 1. čísla je 11. února 2011 a první číslo vyjde ve druhé polovině března 2011.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (RTS Ceník - 1-2011.pdf)RTS-Magazin - cenik 1-201119 Kb