Aktuality

Soutěž REALIZACE ROKU 2019 VE STÍNICÍ TECHNICE - VÝSLEDKY

Koncem ledna jsme vyhodnotili výsledky soutěže REALIZACE ROKU 2019 VE STÍNICÍ TECHNICE.

Také minulý ročník této soutěže zaznamenal nárůst oproti předchozímu ročníku, a to nejen v počtu přihlášených staveb, ale také následně v počtu hlasujících. Potěšilo nás, že realizovaná stínicí technika byla hodně různorodá, od interiérového stínění až po složité kombinované fasádní stínění.

Pro 11 soutěžních staveb bylo možné hlasovat ve fotogalerii našeho webu, a to od 13. prosince 2019 do 13. ledna 2020.

Jak to tedy dopadlo?

1. místo: Netypické fixní a otočné lamely a venkovní žaluzie, obytný dům, Praha-Holešovice - přihlašovatel: ROLROLS s.r.o.

2. místo: Zastínění světlíku, Dům kultury, Zdounky - přihlašovatel: LUXURY CZ, s.r.o.

3. místo: Kompletní zastínění nové budovy mateřské školy, Nový Rychnov - přihlašovatel: SAMEŽALUZIE.CZ s.r.o.

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěží a vítězům ještě jednou blahopřejeme! Všechny soutěžní stavby si i nadále můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Ročník 2020

Ihned po oznámení výsledků jsme vyhlásili aktuální ročník soutěže: REALIZACE ROKU 2020 VE STÍNICÍ TECHNICE. Podmínky zůstávají nezměněny - viz níže předchozí ročník, mění se pouze termíny. Datum ukončení příjmu přihlášek staveb je 31. 10. 2020! Stavby je možno přihlašovat mailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Hlasování bude probíhat na přelomu roku 2020 a 2021 a výsledky budou vyhlášeny opět na výstavě Infotherma, v lednu 2021. Těšíme se na nové soutěžní stavby!