Předchozí čísla

Předchozí čísla

V roce 2011 vyšla první 3 čísla RTS Magazínu žaluzie • rolety • vrata v české verzi. Na časopis jsme tehdy od německého vydavatele koupili licenci pro Českou republiku a Slovensko. Časopis úspěšně vycházel 6 let a postupně si získal okruh svých čtenářů z řad odborné veřejnosti. V roce 2016 jsme se rozhodli licenci dále neprodloužit a časopis vydávat samostatně, a to pod novým názvem Stínicí a vratová technika – SVT. A protože se původní časopis věnoval kromě stínicí techniky i vratům, rozhodli jsme se jeho obsah ponechat beze změn a vrata v něm zůstala i do budoucna.
Na tomto místě uveřejňujeme starší čísla v elektronické podobě. Ročníky 2011 až 2016 naleznete ještě pod názvem RTS Magazín, nová vydání pak budeme uvádět již v samostatné složce Stínicí a vratová technika – SVT.
Pokud máte zájem si dodatečně objednat některé ze starších čísel v tištěné podobě za sníženou cenu 40,- Kč (vč. poštovného), kontaktujte nás na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Tato nabídka platí do vyčerpání zásob.