Aktuality

Aktuality

Den stínicí techniky 2018 - 16. května 2018

Již 8. rok letos Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí (SVST) pořádá Den stínicí techniky. Také tentokrát se k němu řada členů sdružení připojí aktivitami ve svých provozovnách, showroomech, na webech apod. Zde se můžete podívat, co je připraveno právě ve Vašem regionu.

 • Dne 16. 5. budeme mít Den otevřených dveří v našem showroomu v Praze, s prodlouženou otevírací dobou do 22.00 hodin.
  AL-PERGOLY s.r.o., Praha, www.al-pergoly.cz
 • Na Den stínicí techniky – 16. 5. – pořádáme Den otevřených dveří v showroomu v Praze - pro koncové zákazníky i naše obchodní partnery.
  BECKER - motory s.r.o., Praha, www.becker-motory.cz
 • Dne 16. května 2018 poskytneme dodatečnou slevu na zakázky uzavřené v tento den ve výši 15 % a máme připravenou ukázku ručního zpracování dřevěných žaluzií u nás ve výrobě v Třinci.
  HELIOTECH, s.r.o., Třinec, www.heliotech.cz
 • Na Den stínicí techniky – 16. 5. 2018 - poskytneme při uzavření objednávky slevu 15 % na jakýkoli sortiment. Slevu není možné sčítat s jinou poskytnutou slevou.
  HOPA PLZEŇ s.r.o., Plzeň, www.ho-pa.cz
 • Společnost ISOTRA připravuje na 16. květen Den otevřených dveří s odbornou exkurzí pro studenty středních škol s technickým a stavebním zaměřením. Studenti a pedagogové budou mít možnost prohlédnout si prostory výroby interiérové a exteriérové stínicí techniky, nástrojárny, která disponuje vyspělými obráběcími technologiemi, či lisovny plastových komponentů. Exkurze bude probíhat za plného provozu a studenti tak získají reálnou představu o fungování společnosti.
  O těchto aktivitách budeme informovat prostřednictvím webových stránek a Facebooku.
  ISOTRA a.s., Opava, www.isotra.cz
 • V toto datum bude ve všech showrooms napříč celou Českou republikou a Slovenskem zajištěn Den otevřených dveří LOMAX pro zákazníky, projektanty či architekty.
  Naši potenciální zákazníci budou o této akci informováni upoutávkou na našich webových stránkách, v blogu a dalšími komunikačními kanály, např. na sociálních sítích - na našem Facebook profilu, Twitteru či na Google+. Oficiální tiskovou zprávou oslovíme redakce časopisů, novin a serverů. Prostřednictvím Direct Mail akce budeme informovat všechny naše zákazníky o Dni stínicí techniky a také o našich novinkách ve venkovním zastínění.
  LOMAX & Co s.r.o., Bořetice, www.lomax.cz
 • Den otevřených dveří dne 16. 5. 2018 od 8.00 do 12.00 hod.
  Co mohou zákazníci vidět a získat v případě návštěvy našeho showroomu:
  1. Zákazníci mohou vidět v showroomu zbrusu nové vzorky a makety venkovních žaluzií, předokenních rolet, popř. venkovního fasádního stínění. Současně byl showroom doplněn o další typy garážových vrat. Nedílnou součástí je napojení všech výrobků vybavených pohony IO na inteligentní systémy řízení domu.
  2. Zákazníci mají možnost využít několika atraktivních akcí probíhajících do 31. 5. 2018, zaměřených na slevy v oblasti žaluzií, rolet, screenů, markýz a pergol (viz internetové stránky).
  PAKL družstvo, Olomouc, www.pakl.cz
 • Na Den stínicí techniky jsme připravili akci „montáž zdarma na všechny na všechny stínicí produkty závazně objednané v tento den“.
  STUDIO H+H s.r.o., Karlovy Vary, www.studiohh.cz
 • Na Den stínicí techniky - 16. 5. 2018 - plánujeme v naší provozovně v Praze 4 prodlouženou otevírací dobu: do 18.00 hodin.
  Sodoma Perfecta, Olomouc, www.perfecta.cz
 • Na Den stínicí techniky připravujeme:
  1. Den otevřených dveří s prodlouženou otevírací dobou do 18.00 hodin, 
  2. speciální slevu 10 % na závazné objednávky uzavřené v tento den, 
  3. exkurze pro školy (čas po předchozí domluvě, skupiny max. po 10 studentech).
  UMBRATEC s.r.o., Kladno, www.umbratec.cz

grilovací sadaSdružení výrobců stínicí techniky pořádá při příležitosti Dne stínicí techniky soutěž GRILL PARTY. Jde o soutěž fotografií s tématikou grilování pod nějakým stínicím prvkem.
Zašlete nám fotografii (nebo fotografie) toho, jak grilujete pod některým z prvků stínicí techniky - např. pod markýzou, pergolou atd. Důležité je, aby na fotografii byl stínicí prvek dobře vidět. Fotografie mohou být i z předchozích let. Do slosování budou zařazeny všechny fotografie v dostatečné kvalitě (alespoň 300 dpi), které budou doručeny na náš mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději právě do Dne stínicí techniky - tedy 16. 5. 2018. Z doručených fotografií členové SVST vyberou na valné hromadě, která se bude konat 31. 5. 2018, vítěze, který od náš obdrží 10dílnou grilovací soupravu.

K letošnímu Dni stínicí techniky se navíc připojí rekordní počet našich členů, kteří poskytnou dar v podobě markýzy pro Domov pro osoby se zdravotním postižením, Jáchymov - Mariánská. Na tomto daru v celkové hodnotě 45.000 Kč se podílejí firmy:

AL-PERGOLY s.r.o.
ALMMA s.r.o.
ALUKON KG
ALURA spol. s r.o.
Becker - motory s.r.o.
Gerhard Geiger GmbH & Co. KG
Hella stínící technika s.r.o.
HOPA PLZEŇ, s.r.o.
ISOTRA a.s.
Klausová s.r.o.
LOMAX & Co s.r.o.
Sodoma Perfecta s.r.o.
STUDIO H+H s.r.o.
SUN SYSTEM s.r.o.
ZEBR s.r.o.

Všem dárcům upřímně děkujeme a věříme, že nová markýza bude obyvatelům Domova dobře sloužit!

Jednání představenstva SVST - červen 2017

Dne 14. června 2017 se ve Velké Bíteši konalo pravidelné jednání představenstva SVST.

Tentokrát se představenstvo věnovalo především výstupům z nedávné valné hromady - názorům členů na to, jakým směrem by měly být orientovány další aktivity sdružení a jakým cílovým skupinám by se sdružení mělo věnovat.

Příští jednání představenstva je stanoveno na začátek září 2017.

SVST členem Svazu podnikatelů ve stavebnictví

Dne 8. prosince 2009 bylo Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí přijato za člena Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR. Věříme, že díky tomuto členství a vzájemné spolupráci budeme moci lépe prosazovat zájmy našich členů.

Zasedání představenstva

Nejbližší zasedání představenstva je naplánováno na 14. ledna 2010. Své podněty, které by měly být projednány představenstvem, proto můžete zasílat nejpozději do 11. ledna 2010, a to na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..