Aktuality

Aktuality

ROK 2019 - ROK STÍNICÍ TECHNIKY

Svaz podnikatelů ve stínicí technice (dříve Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí) v letošním roce oslaví 10 LET svého působení na trhu. Proto jsme se rozhodli rok 2019 vyhlásit ROKEM STÍNICÍ TECHNIKY.

Po celý tento rok budeme přinášet ještě více zajímavých informací a pořádat více aktivit zaměřených na stínicí techniku. Sledujte nás proto zde na webu i na našem facebooku, sledujte náš obor. V Roce stínicí techniky se toho bude dít hodně!

   

Jednání představenstva SVST - červen 2017

Dne 14. června 2017 se ve Velké Bíteši konalo pravidelné jednání představenstva SVST.

Tentokrát se představenstvo věnovalo především výstupům z nedávné valné hromady - názorům členů na to, jakým směrem by měly být orientovány další aktivity sdružení a jakým cílovým skupinám by se sdružení mělo věnovat.

Příští jednání představenstva je stanoveno na začátek září 2017.

SVST členem Svazu podnikatelů ve stavebnictví

Dne 8. prosince 2009 bylo Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí přijato za člena Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR. Věříme, že díky tomuto členství a vzájemné spolupráci budeme moci lépe prosazovat zájmy našich členů.

Zasedání představenstva

Nejbližší zasedání představenstva je naplánováno na 14. ledna 2010. Své podněty, které by měly být projednány představenstvem, proto můžete zasílat nejpozději do 11. ledna 2010, a to na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..